E-konference skolēniem: “Jauni un jaudīgi: augkopības un tehnikas profesijas Latvijā 2026"

KLT • 2026. gada 25. februāris

Vai zini, ka modernā lauksaimniecība nozīmē darbu ar GPS vadītu tehniku, droniem un viedajām tehnoloģijām, turklāt piedāvā stabilu un konkurētspējīgu atalgojumu?
Ja Tevi interesē daba, tehnoloģijas un reālas karjeras iespējas Latvijā, pievienojies e-konferencei un atklāj savu nākotnes profesiju!

Vai zini, ka mūsdienu lauksaimniecība nozīmē darbu ar GPS vadītu tehniku, viedajām tehnoloģijām un piedāvā stabilu, konkurētspējīgu atalgojumu?


Aicinām pamatskolu un vispārizglītojošo skolu skolēnus piedalīties tiešsaistes e-konferencē, kurā uzzināsi, kā pēc 9. klases kļūt par:

  • Augkopības tehniķi
  • Lauksaimniecības mehanizācijas tehniķi


Konferencē piedalās:
Kandavas Lauksaimniecības tehnikums (Kandava, Cīrava, Saulaines TS) un Zaļenieku komerciālā un amatniecības vidusskola.


Uzzināsi par mācību programmām, prakses iespējām, skolas dzīvi un karjeras perspektīvām.
Pasākumu vadīs radio personība Lauris Zalāns.


Atver durvis savai izglītībai un izvēlies jaudīgu nākotnes profesiju Latvijā!


REĢISTRĀCIJA
Autors KLT 2026. gada 21. februāris
Ar patiesu lepnumu un prieku dalāmies izcilā jaunumā – Andris Lagzdiņš , mūsu 4. kursa automehāniķu programmas audzēknis, ir izcīnījis 1. vietu konkursā “Young Car Mechanic 2026” Latvijā!
Autors KLT 2026. gada 20. februāris
2026.gada 20. februārī Tukuma novadā reģionālajā vizītē viesojās Dace Melbārde, lai klātienē iepazītos ar izglītības iestāžu darbu un pārrunātu nozares attīstības jautājumus. Dienas otrajā daļā ministre kopā ar Izglītības un zinātnes ministrijas pārstāvjiem un Tukuma novada pašvaldības vadību apmeklēja arī Kandavas Lauksaimniecības tehnikumu .
Autors KLT 2026. gada 5. februāris
Šodien Kandavas Lauksaimniecības tehnikumu apmeklēja kompānijas “Geoface Latvija” pārstāvji, lai iepazīstinātu audzēkņus un pedagogus ar modernu digitālās lauksaimniecības risinājumu – Geoface sistēmu .
Autors KLT 2026. gada 4. februāris
Ar prieku un lepnumu paziņojam, ka mūsu izglītojamais Andris Lagzdiņš ir iekļuvis prestižā starptautiskā konkursa “Young Car Mechanic” finālā.
Autors KLT 2026. gada 3. februāris
Kandavas Lauksaimniecības tehnikums lepojas ar sava audzēkņa Andra Lagzdiņa sasniegumu – viņš ir izcīnījis vietu nacionālā jauno profesionāļu meistarības konkursa SkillsLatvia 2026 finālā prasmju konkursā “Automobiļu tehnoloģijas” .
Autors KLT 2026. gada 28. janvāris
22. janvārī fizikas stundu ietvaros Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā notika projekta Nr. 4.2.2.1/1/25/I/001 „STEM un pilsoniskās līdzdalības norises plašākai izglītības pieredzei un karjeras izvēlei” nodarbība „Kodolreakcijas” , tēma – „Atoms un Visums”.
Autors KLT 2026. gada 27. janvāris
Kandavas Lauksaimniecības tehnikums aicina audzēkņus piedalīties Erasmus+ mobilitātes konkursā un iegūt starptautisku pieredzi praksē Portugālē .
Autors KLT 2026. gada 21. janvāris
13. janvārī dabaszinību stundu ietvaros Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā norisinājās projekta Nr. 4.2.2.1/1/25/I/001 “STEM un pilsoniskās līdzdalības norises plašākai izglītības pieredzei un karjeras izvēlei” nodarbība “Glikozes nozīme un regulācija organismā” . Tajā piedalījās Spēkratu mehāniķu un Lauksaimniecības mehanizācijas tehniķu 2. kursa izglītojamie . 
Autors KLT 2026. gada 20. janvāris
19.janvāra vakarā, saules rietam lēnām slīdot gar stadiona malu un iestājoties krēslai, pulcējāmies kopīgā atmiņu brīdī. Aukstais ziemas gaiss, sals pie kājām, silta tēja rokās un ugunskura liesmas radīja īpašu noskaņu — tādu, kas ļauj sajust pagātnes smagumu un vienlaikus kopības spēku.
Autors KLT 2026. gada 19. janvāris
Sestdien, 17. janvārī , Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma stadiona hokeja laukumā norisinājās ikgadējais “Pīrādziņu hokeja turnīrs 2026” , ko kopīgi organizēja Kandavas Lauksaimniecības tehnikums un sporta klubs ''Kandava''.
Vairāk ziņu