Gatavi jaunam darba cēlienam!

KLT • 2022. gada 30. augusts

29. augustā Kandavā pulcējās tehnikuma pedagogi no Kandavas, Saulaines un Cīravas teritoriālajām struktūrvienībām. Kā ierasts – sarunas par jaunā mācību gada izaicinājumiem un mērķiem mijās ar pateicības vārdiem un kolēģu godāšanu. Par sirsnīgu un iedvesmojošu gaisotni ar muzikālu sveicienu parūpējās lieliskā Baiba Bite.


Īpaši suminājām divus tehnikuma goda pedagogus – uzticamus darbiniekus, kuri lielu daļu sava mūža veltīja tieši Kandavas Lauksaimniecības tehnikumam. Vairākās paaudzēs mācīti, izaudzināti tehnikuma absolventi, atsaucīgs un vieds plecs pārējiem kolēģiem – šie tikai daži pateicības vārdi ko pasākumā kolēģi veltīja Ojāram Sūnaitim un Ausmai Migliniecei. Jūsu devums paliek kā mūžīgs nospiedums ne tikai tehnikuma sienās, bet arī jūsu audzēkņu un kolēģu sirdīs.

Savukārt “Gada skolotāji” tehnikumam šogad bija seši: Anita Sondare un Dzintra Znatnaja Kandavā, Indulis Pētersons un Adrija Sovāne Saulaines teritoriālajā struktūrvienībā, Gintis Daubars un Inguna Vālodze Cīravas teritoriālajā struktūrvienībā. Katrs no Jums savādāka personība, taču visus vieno atvērtība, atsaucība, rūpes un entuziasms.


Pateicamies kolēģiem par kopā būšanu. Sagaidīsim jauno mācību gadu enerģiski, apņēmīgi un motivēti!

Autors KLT 2025. gada 28. novembris
Ceļā uz Granadu Erasmus+ mobilitātes ietvaros Šonedēļ, 23. novembrī, mēnesi ilgā praksē uz Spāniju, Granadu, devās astoņi Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma audzēkņi, lai piedalītos mācību un darba vidē balstītas prakses mobilitātē Erasmus+ projekta Nr. 2025-1-LV01-KA121-VET-000329971 ietvaros.
Autors KLT 2025. gada 28. novembris
24. novembrī 10 Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma audzēkņi, tostarp četri pārstāvji no struktūrvienībām Cīravā un Saulainē , devās uz mācību centru DEULA Vācijā, lai piedalītos profesionālajās apmācībās Erasmus+ projekta Nr. 2025-1-LV01-KA121-VET-000329971 ietvaros.
Autors KLT 2025. gada 27. novembris
1.–3. kursa Elektrotehniķa izglītojamajiem šodien bija lieliska iespēja tikties ar uzņēmumu pārstāvjiem – SIA "Pirtel" pārstāvi Andreju Semjonovu un "Hager" uzņēmuma pārstāvi Arni Tēraudu.
Autors KLT 2025. gada 11. novembris
Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā 11. novembrī svinīgi atzīmējām Lāčplēša dienu un Latvijas valsts svētkus. Pasākumu bagātināja skolas kolektīva koris un audzēkņu ansamblis, radot īpaši patriotisku noskaņu. Sveicam Lāčplēša dienā! 
Autors KLT 2025. gada 5. novembris
Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma audzēkņi Dzejas dienu ietvaros radījuši novēlējuma dzeju — sirsnīgus vārdus par draudzību, sapņiem un prieku.
Autors KLT 2025. gada 5. novembris
Prestižo Agronoma Jāņa Lielmaņa prēmiju šogad saņēma Jānis Sietiņsons , Z/S „Kalna Smīdes 1” saimniecības vadītājs, par būtisku ieguldījumu bioloģiskās sēklaudzēšanas sistēmas attīstībā Latvijā .
Autors KLT 2025. gada 4. novembris
Ādas rotu meistarklase 6. novembris, plkst. 17.00 40 € / 2–3 h Vadīs : Anete Erta (RONJA CRAFTS) Izveido savus unikālos ādas auskarus! Visi materiāli nodrošināti Lieliska dāvana sev, draudzenei, mammai, māsai vai sievai
Autors KLT 2025. gada 31. oktobris
SACENSĪBU DIENA Dienas gaitā dalībnieki demonstrēja augstu meistarību un precizitāti, sacenšoties 12 dažādos pārbaudījumos . Sacensību atmosfēru papildināja kolēģu un viesu atbalsts, kā arī silta pavāru vārītā soļanka , kas kļuva par īstu dienas garšas akcentu. Liels paldies tiesnešiem no LBTU , Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma pasniedzējiem , Latvijas Arāju organizācijai , SIA “Silja” , kā arī 3LM kursa audzēkņiem un trijiem pavāriem , kuri rūpējās par viesmīlību, gardu maltīti un pasākuma norises atbalstu! Sacensību noslēgumā dalībnieki un viesi vienojās — aršanas tradīcijas turpinās, un jau nākamgad tiekamies Daugavpilī! Lai meistarība, zināšanas un cieņa pret zemi pavada mūs arī turpmāk!
Autors KLT 2025. gada 30. oktobris
TR2 kategorijas maksas kursi
Autors KLT 2025. gada 27. oktobris
30. oktobrī , Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā sadarbībā ar Latvijas Arāju organizāciju startē Latvijas aršanas sacensības 2025!
Vairāk ziņu