Izlaidums 2024. mācību gadu noslēdzot

KLT • 2024. gada 28. jūnijs

Piektdien, 28. jūnijā, Kandavas Lauksaimniecības tehnikumu piepildīja skaistu ziedu smarža un gaisā virmoja saldsērīgs satraukums.

Tikai aizvadīts sirsnīgs un aizkustinošs notikums, kas iezīmēja nozīmīgu posmu tehnikuma audzēkņu dzīvē - izlaidums, kurš, kā jau katru gadu ir patiesi īpašs brīdis gan skolai, gan tās audzēkņiem, svinot viņu izglītības ceļa noslēgumu.

Pasākuma laikā absolventiem tika pasniegtas godalgas par īpaši augstiem sasniegumiem ne tikai skolā, bet arī nesot skolas vārdu pasaulē, apliecinot viņu profesionālās prasmes un zināšanas, kas iegūtas tehnikumā. Izlaidumā piedalījās skolotāji, skolas administrācija, absolventu ģimenes un draugi, radot siltu un patiesi ģimenisku atmosfēru.

Tradicionāli tika teiktas uzrunas un pateicības vārdi no tehnikuma direktores, sniegti iedvesmas pilni novēlējumi no audzēkņu pedagogiem un pasniegtas īpašas pateicības dāvanas no pašiem absolventiem. Šajās runās tika atsaukti atmiņā skolas laikā piedzīvotie mirkļi, izcelti gan pārvarētie izaicinājumi, gan sasniegumi, un izteikti sirsnīgi vēlējumi turpmākajiem panākumiem.

Izsakām lielu paldies dziedātājam Justam Sirmajam par muzikālo pavadījumu, kas radīja smaidu ikviena klātesošā sirdī!

Savukārt mūsu dārgajiem absolventiem vēlamies atgādināt: "Lai arī kādu ceļu Jūs izvēlētos, vienmēr atcerieties, ka izglītība un pieredze, ko esat guvuši Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā, ir spēcīgs pamats Jūsu nākotnei. Lai Jūs vienmēr pavada zinātkāre, drosme un apņēmība! Ticiet sev un saviem sapņiem, neatkāpieties pie grūtībām un ar prieku saskarieties ar jaunām iespējām.

Lai katra diena nes jaunas zināšanas, prieku un veiksmi! Lai jums vienmēr ir blakus atbalstoši draugi un ģimene, kas iedvesmo un motivē. Esam lepni par Jums un vēlam visu to labāko turpmākajās gaitās.

Sirsnīgi sveicieni un vislielākie vēlējumi turpmākajiem panākumiem!"


Autors KLT 2025. gada 28. novembris
Ceļā uz Granadu Erasmus+ mobilitātes ietvaros Šonedēļ, 23. novembrī, mēnesi ilgā praksē uz Spāniju, Granadu, devās astoņi Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma audzēkņi, lai piedalītos mācību un darba vidē balstītas prakses mobilitātē Erasmus+ projekta Nr. 2025-1-LV01-KA121-VET-000329971 ietvaros.
Autors KLT 2025. gada 28. novembris
24. novembrī 10 Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma audzēkņi, tostarp četri pārstāvji no struktūrvienībām Cīravā un Saulainē , devās uz mācību centru DEULA Vācijā, lai piedalītos profesionālajās apmācībās Erasmus+ projekta Nr. 2025-1-LV01-KA121-VET-000329971 ietvaros.
Autors KLT 2025. gada 27. novembris
1.–3. kursa Elektrotehniķa izglītojamajiem šodien bija lieliska iespēja tikties ar uzņēmumu pārstāvjiem – SIA "Pirtel" pārstāvi Andreju Semjonovu un "Hager" uzņēmuma pārstāvi Arni Tēraudu.
Autors KLT 2025. gada 11. novembris
Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā 11. novembrī svinīgi atzīmējām Lāčplēša dienu un Latvijas valsts svētkus. Pasākumu bagātināja skolas kolektīva koris un audzēkņu ansamblis, radot īpaši patriotisku noskaņu. Sveicam Lāčplēša dienā! 
Autors KLT 2025. gada 5. novembris
Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma audzēkņi Dzejas dienu ietvaros radījuši novēlējuma dzeju — sirsnīgus vārdus par draudzību, sapņiem un prieku.
Autors KLT 2025. gada 5. novembris
Prestižo Agronoma Jāņa Lielmaņa prēmiju šogad saņēma Jānis Sietiņsons , Z/S „Kalna Smīdes 1” saimniecības vadītājs, par būtisku ieguldījumu bioloģiskās sēklaudzēšanas sistēmas attīstībā Latvijā .
Autors KLT 2025. gada 4. novembris
Ādas rotu meistarklase 6. novembris, plkst. 17.00 40 € / 2–3 h Vadīs : Anete Erta (RONJA CRAFTS) Izveido savus unikālos ādas auskarus! Visi materiāli nodrošināti Lieliska dāvana sev, draudzenei, mammai, māsai vai sievai
Autors KLT 2025. gada 31. oktobris
SACENSĪBU DIENA Dienas gaitā dalībnieki demonstrēja augstu meistarību un precizitāti, sacenšoties 12 dažādos pārbaudījumos . Sacensību atmosfēru papildināja kolēģu un viesu atbalsts, kā arī silta pavāru vārītā soļanka , kas kļuva par īstu dienas garšas akcentu. Liels paldies tiesnešiem no LBTU , Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma pasniedzējiem , Latvijas Arāju organizācijai , SIA “Silja” , kā arī 3LM kursa audzēkņiem un trijiem pavāriem , kuri rūpējās par viesmīlību, gardu maltīti un pasākuma norises atbalstu! Sacensību noslēgumā dalībnieki un viesi vienojās — aršanas tradīcijas turpinās, un jau nākamgad tiekamies Daugavpilī! Lai meistarība, zināšanas un cieņa pret zemi pavada mūs arī turpmāk!
Autors KLT 2025. gada 30. oktobris
TR2 kategorijas maksas kursi
Autors KLT 2025. gada 27. oktobris
30. oktobrī , Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā sadarbībā ar Latvijas Arāju organizāciju startē Latvijas aršanas sacensības 2025!
Vairāk ziņu